Türkiye Cumhuriyeti

Karakas Büyükelçiliği

Büyükelçilik Duyurusu

Tff Euro-2016 Duyurusu , 09.12.2015

10 Haziran - 10 Temmuz 2016 tarihleri arasında Fransa'da düzenlenecek EURO 2016 Futbol Turnuvası maçlarına, giriş biletlerinin satışı hakkında Türkiye Futbol Federasyonumuzca yapılan duyuru vatandaşlarımızın bilgisi için aşağıda sunulmuştur.

Değerli Vatandaşlarımız,

 

UEFA EURO 2016’da A Milli Takımımızın yanında olmak, onları tribünlerde desteklemek ve milyonlarca kişinin yarıştığı bilet kuyruğunda şansınızı arttırmanın yolu Milli Takım Taraftar Kulübüne üye olmaktan geçiyor. En geç 31 Ocak 2016 tarihine kadar Milli Takım Taraftar Kulübüne ön kayıt yaptırın, EURO 2016’ya bir adım daha yaklaşın .

 

Türkiye Futbol Federasyonu olarak UEFA ile yapılan görüşmeler sonucunda Milli Takım Taraftar Kulübümüze üye olan futbolseverler UEFA EURO 2016 biletlerinde öncelik hakkı kazanacak.

 

Bunun için yapmanız gereken çok basit:  taraftarkulubu.tff.org adresinden Milli Takım Taraftar Kulübü’ne kolaylıkla üye olabilir, UEFA EURO 2016 bilet önceliğinin yanı sıra Online Mağaza’da indirim, Fransa’da Milli Takımı izleyecek 10 şanslı kişiden birisi olma, Milli Takım antrenmanını izleme hakkı kazanma ve TFF sponsorlarından özel indirimler kazanma hakkını yakalayabilirsiniz. 

 

Daha fazla bilgi için taraftarkulubu.tff.org adresini ziyaret edebilir, Milli Takımları Twitter ve Instagram'da @MilliTakimlar kullanıcısından takip edebilirsiniz. 

 

Fransa’da beraber olmak, bu büyük heyecanı hep beraber yaşamak dileğiyle,

 

Milli Takım Taraftar Kulübü

Türkiye Futbol Federasyonu

 


İlgili Dosyalar :

- TFF Duyuru 2.jpg